Mart 26, 2023

Orduspor Veteranlar Lige Katılmadı !

TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi 2019-2020 sezonu kura çekimi yapılırken, geçtiğimiz sezon yeterli desteği göremediği için Play-Off’lara gidemeyen 52 Orduspor Veteranlar, lige katılmadı.

2018-2019 sezonunda oynadığı futbolla kendine hayran bırakan 52 Orduspor Veteranlar, bu yıl lige katılmama kararı aldı. TMVFL Orta Karadeniz Bölgesinde Ayancık Veteranlar, Bafra Veteranlar, Boyabat Veteranlar, Çorum Hattuşa Masterler, Durağan Veteranlar, Samsun Masterler ve Ünye Şöhret Masterler takımları mücadele edecekler.

Ordu yok, Ünye var…

52 Orduspor Veteranlar, bu sezon lige katılmama kararı alırken, bu kez de TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi 2019-2020 sezonunda Ünye Şöhret Masterler takımı mücadele edecek.

Antrenör Zafer Öztürk önderliğinde başarılı bir ekip kuran 52 Orduspor Veteranlar, geçtiğimiz sezon grubunu lider tamamlayıp, Antalya’daki Play-Off’larda mücadele etme hakkı kazanmasına rağmen yeterli maddi desteği göremediği için turnuvadan çekilmişti.

Yeni sezon öncesinde de beklenilen desteği bulamayan Ordulu veteranlar, aynı sıkıntıları yaşamamak adına lige katılmama kararı aldı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!