Orduspor’a Çamsan A.Ş. Sponsorluğu Geliyor
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’a yeni sezon öncesinde şehrin en önemli markalarından birisinin sponsorluğu açıklanırken, Çamsan A.Ş. yeni…
![Orduspor’a Çamsan A.Ş. Sponsorluğu Geliyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/ordusporrr.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’a yeni sezon öncesinde şehrin en önemli markalarından birisinin sponsorluğu açıklanırken, Çamsan A.Ş. yeni sezonda Orduspor’un tüm masraflarını karşılayacak.
2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Orduspor, yeni sezonda 1.Amatör Lige hazırlanıyor. Kulüp tarihinde daha önce Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olan Orduspor, yeni sezon öncesinde ise dev gibi bi sponsor geldi. Yeni kongre öncesinde Çamsan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Poyraz’ın yeni kulüp başkanı olacağı söylentileri ortaya atılırken, Çamsan A.Ş.’nin takımla sponsorluk anlaşması yaptığı belirtildi.
Ordu Valilik Binası’nda gerçekleşen toplantıda Ordu Valisi Tuncay Sonel yaptığı açıklamada yeni sezonda Orduspor’un giderlerinin Çamsan A.Ş. tarafından karşılanacağını söyledi. Sonel: ”Ben Ordu Valisi olarak Orduspor’un sicilinin kurtarmakla mükelleftim. Şimdi sıra Ordu şehrinde. Orduspor’a Ordu sahip çıkacak. İster Ankara’da olayım, ister ülkemizin başka bir ilinde olayım, isterseniz ilerde belki başka bir şekilde karşılaşalım, nerede olursak olalım, Orduspor gönlümüzde yaşayacak. Orduspor Türk futboluna tekrar kazandırılacak ki kazandırıldı.” dedi.
Orduspor’da yeni sezon öncesinde Çamsan A.Ş. sponsorluğu gelirken, üç sene boyunca ise kulüp başkanlık görevine Hamdi Işık getirildi. Işık, başkanlık görevi öncesinde ise Kayyum Heyeti başkanı olmuştu.
SAMET KARADAĞ