Orduspor’da Futbolcular da Gidecek Mi?
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da teknik direktör Emir Altun’un ayrılığı sonrasında gözler futbolculara çevrilirken şu ana…
![Orduspor’da Futbolcular da Gidecek Mi?](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Orduspor-2.jpeg)
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da teknik direktör Emir Altun’un ayrılığı sonrasında gözler futbolculara çevrilirken şu ana kadar 11 futbolcunun lisansı çıkartıldı.
Ordu 1.Amatör Lig’de yeni sezon öncesinde takım yeni sezona hazırlanırken, geçen sezon takımı şampiyon yapan ve yeni sezonda da göreve devam eden Emir Altun’un istifası ile büyük bir şok yaşandı. Genç teknik direktör Emir Altun’un istifası sonrasında gözler futbolculara çevrildi.
Orduspor’da yeni sezonda şu ana kadar Ahmet Yasin Tekin, Batuhan Armağan Güldü, Caner Gürler, Emre Cinci, Fuat Can Çelebi, Gökdeniz Kuzu, İsa Keklikçi, Muhammed Çelik, Mustafa Kısa, Mustafa Şıh ve Oğuzhan Aydın’ın lisansları çıkarken takımın sezona hangi futbolcularla gireceği merak ediliyor.
Orduspor yeni sezonun ilk haftasında bay geçecek ve yeni sezonu 15 Ekim’de deplasmanda Çatalpınarspor maçıyla açacak.
SAMET KARADAĞ