Orduspor’da Gözler 10’un Üzerinde Olacak
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da yeni sezon öncesinde Fatsaspor’dan transfer edilen genç orta saha oyuncusu Emre Cinci, yeni…
![Orduspor’da Gözler 10’un Üzerinde Olacak](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/6d0e684b-8d3a-45b3-82b6-5e8b964fe343.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da yeni sezon öncesinde Fatsaspor’dan transfer edilen genç orta saha oyuncusu Emre Cinci, yeni sezonda performansı en çok merak edilen isim olacak.
2022-2023 sezonunda Ordu 2.Amatör Lig’de tüm maçlarını kazanarak şampiyon olan Orduspor, yeni sezon öncesinde transferlere başlamıştı. Ordu’dan bazı oyuncuları kadrosuna katan Orduspor’da, geçen sezonun ikinci haftasında Fatsa Ek Saha’da oynanan Fatsaspor maçında hem teknik heyetin hem tribünlerin çok beğendiği Fatsaspor’un 10 numarası Emre Cinci, yeni sezonda kadroya dahil edildi.
2004 doğumlu olan ve ilk olarak Fatsa Belediyespor altyapısında futbola başlayan Emre Cinci, geçen sezon ise Ordu 2.Amatör Lig ekibi Fatsaspor forması giymişti. Fatsaspor’un en çok dikkat çeken oyuncularından birisi olan Emre Cinci, özellikle Fatsa Ek Saha’da oynanan Fatsaspor-Orduspor maçında dikkat çeken performansı ile tribünde yer alan Ordu Valisi Tuncay Sonel’in de dikkatini çekmişti ve Vali Sonel Emre Cinci ile kısa bir sohbet gerçekleştirmişti.
Henüz 19 yaşında Fatsaspor’da 10 numaralı formasını giydikten sonra Orduspor’a transfer olan Emre Cinci, geçtiğimiz günlerde basına tanıtılan yeni transferler toplantısında da yer almıştı.
SAMET KARADAĞ