Orduspor’da Hazırlıklar Başlıyor
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da teknik heyet ve futbolcular bir araya gelirken, takımın antrenmanlara birkaç gün içerisinde başlayacağı…
![Orduspor’da Hazırlıklar Başlıyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/ordusporrr-1.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da teknik heyet ve futbolcular bir araya gelirken, takımın antrenmanlara birkaç gün içerisinde başlayacağı öğrenildi.
Geçen sezon Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele eden ve tüm maçlarını kazanarak Ordu 1.Amatör Lige yükselen Orduspor’da, yeni sezon öncesinde hazırlıklar başlayacak. Orduspor’da yeni sezon öncende geçen sezonun şampiyon teknik direktörü Emir Altun ve ekibi görevine devam ederken, iç transferde 16 futbolcu ile yeniden anlaşmaya varılmıştı. Orduspor’da dış transferde de anlaşılan isimler geçiğimiz hafta basına duyurulmuştu.
Yeni sezonda teknik ekibi ve futbolcu kadrosunda Ordulu isimlerin yer alacağı Orduspor’da, dış transferde Fatsaspor’dan Emre Cinci, Perşembespor’dan Mehmet Cem Kısa, Kotyora Futbol Kulübü’nden Emirhan Camcı ile anlaşmaya varılırken aynı zamanda dış transferde Batuhan Necioğlu, Caner Güler, Mustafa Yılmaz, Mustafa Kısa ve Kemal Çetinkaya gibi isimleri de kadrosuna katmıştı.
Orduspor’da yeni sezon öncesinde ilk etap çalışmalarının öncelikli olarak Perşembe İlçe Sahası’nda yapılacağı öğrenilirken, takımın zaman zaman Karşıyaka Tesisleri’nde çalışma ihtimalinin de olduğu öğrenildi.
SAMET KARADAĞ