Orduspor’da İlk Antrenman Karşıyaka’da
Kulüp tarihinde daha önce şampiyonluk yaşadığı Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da sezonun ilk antrenmanı bu akşam saat 17:30’da…
![Orduspor’da İlk Antrenman Karşıyaka’da](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/Orduspor-2.jpeg)
Kulüp tarihinde daha önce şampiyonluk yaşadığı Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da sezonun ilk antrenmanı bu akşam saat 17:30’da Karşıyaka Tesisleri’nde yapılacak.
Türk Futbolu’na yıllar sonra yeniden dönüş yaparak geçen sezon Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor, oynadığı maçların tamamını kazanarak şampiyonluk sevinci yaşamıştı. Yeni sezonda iskelet kadroyu koruyan ve üzerine eklemeler yapan Orduspor’da sezonun ilk antrenmanı bugün yapılıyor. Orduspor, sezon hazırlıklarına Karşıyaka’da başlıyor.
Geçtiğimiz sezon antrenmanlarını Perşembe İlçe Sahası’nda yapan ancak iç saha maçlarını Karşıyaka Tesisleri’nde oynayan Orduspor, bu sezon ise ilk antrenmanını Karşıyaka Spor Kompleksi’nde yapacak. Orduspor’da geçtiğimiz günlerde Ordu’ya gelen dış transferlerle birlikte ilk antrenmana izinli olan oyuncular hariç katılım tam olacak.
Orduspor, 2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig B Grubu’nda Çamaşspor, Çatalpınarspor, Demirspor, Doğaspor, Esnafspor, Gülyalı Turnasuyuspor, Gölköyspor ve Kabadüz Belediyespor ile mücadele edecek.
SAMET KARADAĞ