Orduspor’da Lisanslar Çıkıyor, 18 Futbolcu Tamam
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve sezonun ikinci haftada Çatalpınarspor deplasmanında açacak olan Orduspor’da şu ana kadar 18 futbolcunun lisansları…
![Orduspor’da Lisanslar Çıkıyor, 18 Futbolcu Tamam](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/Orduspor.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden ve sezonun ikinci haftada Çatalpınarspor deplasmanında açacak olan Orduspor’da şu ana kadar 18 futbolcunun lisansları çıkarken sürpriz transferlerin olacağı ve 3 ya da 4 futbolcunun daha kadroya katılma ihtimalinin yüksek olduğu öğrenildi.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de ilk haftayı bay geçen Orduspor’da sezonun ilk hafta öncesinde ise teknik direktör Emir Altun ve ekibi takımdan ayrılırken, Sportif Direktör Zeyni Ceylan ile kaleci antrenörü Tanju Durhan gözetiminde çalışmalar devam ediyor. Orduspor’da yeni teknik direktör konusunda önümüzdeki günlerde bir hamle yapılması beklenirken, sezon öncesinde ise lisans işlemleri yapılıyor.
Orduspor’da şu ana kadar iç transferde Ahmet Yasin Tekin, Batuhan Armağan Güdü, Fuat Can Çelebi, Gökdeniz Kuzu, Mehmet Cuma Yıldız, Muhammed Çelik, Mustafa Arslan, Mustafa Şıh ve Oğuzhan Aydın ile anlaşmaya vardı. Geçen sezon Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyonluk yaşayan 9 futbolcu yeni sezonda da Orduspor forması ile devam kararı aldı ve hedefini 1.Amatör Lig şampiyonluğu olarak belirledi.
Orduspor ayrıca dış transferde Erdemli Beledieyspor’dan savunma oyuncusu Caner Yılmaz, Fatsaspor’un Ordulu genç futbolcusu Emre Cinci, Ayvacık Belediyespor’dan golcü futbolcu İsa Keklikçi, 18 yaşındaki Mehmet Berberoğlu, geçen sezon şampiyonluk sevinci yaşayan Perşembespor’dan Mehmet Cem Kısa, Samsun’da oynayan Ordulu hücum oyuncusu Mertcan Cebeci, Mersin 33 Futbol Kulübü’nden tecrübeli kaleci Mustafa Kısa, gelecek vaadeden kanat oyuncusu Mustafa Yılmaz ve tecrübeli savunma oyuncusu Zeyneddin Ceylan’ı transfer etti.
SAMET KARADAĞ