• Aralık 6, 2023
  • No Comment
  • 294

Orduspor’un Eski Golcüleri Hatay’da da Atıyor

Geçen sezon Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyon olan Orduspor’da forma giyen futbolcuların bazıları yeni sezonda Hatay’da İskenderun Meydanspor forması ile futbola…

 Orduspor’un Eski Golcüleri Hatay’da da Atıyor

Geçen sezon Ordu 2.Amatör Lig’de şampiyon olan Orduspor’da forma giyen futbolcuların bazıları yeni sezonda Hatay’da İskenderun Meydanspor forması ile futbola memleketlerinde devam ederken, Orduspor’un eski golcüleri burada da gol atmaya devam ediyor.

2023-2024 sezonunda Hatay Süper Amatör Lig’de mücadele eden İskenderun Meydanspor’da geçen sezon Orduspor forması ile 2.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan dört futbolcu forma giyiyor. Deprem bölgesi Hatay’dan Ordu’ya gelerek Orduspor’da forma giyen futbolculardan bazıları memleketlerine geri dönerken, Fırat Kaya, Mehmet Cemil Ersöz, Muhammet Tunçer ve Seymen Murat Katırancı da İskenderun Meydanspor forması giyiyor.

Yeni sezonda yeniden takım arkadaşı olan dört futbolcu arasında Fırat Kaya, Mehmet Cemil Ersöz ve Muhammet Tunçer eski takımları olan İskenderun Meydanspor’a yeniden dönerken, Seymen Murat Katırancı da onlara dahil oldu. Yeşil-Beyazlı ekip bu sezon oynadığı üç maçta rakip filelere 14 gol atarken Muhammed Tunçer 4, Seymen Murat Katırancı 2 ve Fırat Kaya bir gol atarak gollerine burada da devam etti.

Geçen sezon Orduspor forması ile 20 kez gol atma sevinci yaşayan ve takımın en golcüsü ünvanını eline alan Muhammed Tunçer, bu sezona 4 golle başlarken, Orduspor’da oynadığı dönemde Fırat Kaya 11, Seymen Murat Katırancı 6 ve Mehmet Cemil Ersöz 2 gol atmıştı.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir