”Orduspor’un Kötü Gidişatının Tek Nedeni Nedim Türkmen”

2019-2020 sezonunda herhangi bir ligde yer almayan Orduspor’da bir dönem forma giyen Hasan Kabze, Orduspor’un kötü gidişatının tek sorumlusunun dönemin kulüp başkanı Nedim Türkmen olduğunu belirtti.

Orduspor’un Süper Lig’de mücadele ettiği dönemlerde yarım sezon forma giyen Hasan Kabze, önemli açıklamalarda bulundu. AsistAnaliz Instagram hesabında İlhan Tüysüz’ün ve katılımcıların sorularını yanıtlayan Hasan Kabze, Orduspor dönemiyle alakalı gelen sorular sonrasında sessizliğini bozdu.

Futbolu Altınordu’da bırakan Hasan Kabze, Orduspor forması giydiği dönemde hala hafızalarda kalan Galatasaray’a attığı golle ilgili olarak “Ben Türkiye’ye geldikten sonraki ilk Galatasaray karşılaşmamdı. Tabii ki Galatasaray’a gol atmak inanılmaz mutluluk vermişti. Golden sonra, çok sevinmedim.” ifadelerini kullandı.

Orduspor’un Süper Lig’den düşmesine üzüldüğünü belirten ve Orduspor’un yanı sıra Çanakkale Dardanel, Bucaspor gibi takımların durumuna şaşırdığını belirten Hasan Kabze, Mor-Beyazlı ekibin kötü gidişatının faturasını bir kişiye kesti. Kabze,”Orduspor’dan halan alacağım vardı. O yıl kötü gitmemizin nedeni, başkandır. Başkan, çok futbolcunun ahını aldı.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!