Orduspor’un Şampiyon Forveti Mustafa: ‘’Yine Şampiyon Olmak İçin Çalışıyoruz’
Ordu 1.Amatör Lig’de hafta sonunda oynanacak olan Çatalpınarspor maçı öncesinde geçen sezon takım kadrosuna yer alan ve attığı 9 golle…
![Orduspor’un Şampiyon Forveti Mustafa: ‘’Yine Şampiyon Olmak İçin Çalışıyoruz’](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/10/WhatsApp-Image-2023-10-13-at-10.08.55-AM.jpeg)
Ordu 1.Amatör Lig’de hafta sonunda oynanacak olan Çatalpınarspor maçı öncesinde geçen sezon takım kadrosuna yer alan ve attığı 9 golle şampiyonluğa katkı sağlayan Mustafa Arslan, Spor52com ve Ordu Yorum Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu.
2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de ilk haftayı bay geçen takımlardan birisi olan ve sezonu Pazar günü Çatalpınarspor’da açacak olan Orduspor’da, bu maçın hazırlıklarının sonuna gelindi. Geçen sezon Ordu 2.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor’a sezon başında transfer edilen ve attığı 9 golle taraftarları sevindiren Mustafa Arslan, Samet Karadağ’a konuştu.
Güzel bir dönemle geçen sezonu noktaladıklarını söyleyen 2004 doğumlu Mustafa Arslan, yeni sezonda kendi çalışmalarına odaklandıklarını söylerken: ‘’Geçen sene çok güzel dönem geçirdik, şampiyonluk yaşadık. Biz bu sene çok çalışıyoruz ve hedefimiz şampiyonluk, şampiyon olmak için çalışıyoruz. Bence iyi geçecek, rakiplerimiz iyi ya da kötü olabilir biz kendi çalışmalarımıza bakıyoruz. ‘’ dedi.
Yeni sezonda da atacağı gollerle Orduspor taraftarlarını sevindirmek istediklerini söyleyen Mustafa Arslan, Mor-Beyazlı taraftarlara mesaj vererek: ‘’Orduspor taraftarlarına şu mesajı vermek istiyorum. Gerçekten mükemmel bir taraftar ve mükemmel bir camia. Onlar bizim her zaman arkamızdalar ve eminim yeni sezonda da olacaklar. Bu takımı, taraftarlara ve şehre yakışan bir yere taşıyacağız.’’ İfadelerini kullandı.
SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER