• Ağustos 17, 2021
  • No Comment
  • 69

ORTUR Tenis Kulübü, Genç Tenisciler Yetiştiriyor !

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORTUR A.Ş. bünyesinde hizmet veren ORTUR Tenis Kulübü tenis sporuna ilgi duyan çocukların yetişmesini sağlıyor. Yetişkinlere…

 ORTUR Tenis Kulübü, Genç Tenisciler Yetiştiriyor !

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORTUR A.Ş. bünyesinde hizmet veren ORTUR Tenis Kulübü tenis sporuna ilgi duyan çocukların yetişmesini sağlıyor. Yetişkinlere de hizmet veren tesis, stres atmak ve spor yapmak isteyenlere farklı bir aktivite imkânı sunuyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde 28 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen sosyal tesis misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Tesis bünyesinde 2 adet açık toprak tenis kortu, 2 adet kapalı akrilik tenis kortu, 2 adet açık akrilik tenis kortu, otopark alanı, açık fitness alanı, çocuk oyun alanı, hizmet binası, büfe, dinlenme alanları, yeşil alanlar ve spor kampüsü bulunuyor.

ÇOCUKLARIN TENİSE İLGİSİ ARTIYOR

Tesis içerisinde hizmet veren ORTUR Tenis Kulübü 4 yaştan başlayarak her yaş grubuna tenis eğitimi veriyor. İlginin yoğun olduğu tenis eğitimleri ile çocukların tenis ile tanışmasına ve eğlenceli vakit geçirmelerine imkân sunuluyor. Zamanını tenis ile geçirmek isteyen vatandaşların ilgi gösterdiği tesis, içerisinde bulunan ORTUR Tenis Kafe ile de misafirlerine hizmet veriyor.

TENİS ANTRENÖRÜ IŞIL IŞIK: “EN TEMEL HEDEFİMİZ ÇOCUKLARIMIZIN İYİ BİR EĞİTİM ALMASI”

ORTUR Tenis Kulübü olarak çocuklara tenisi sevdirmek için çaba gösterdiklerini belirten Tenis Antrenörü Banu Işıl Işık, eğitimlerin aralıksız devam ettiğini söyledi. 4 yaş üzeri tüm yaş gruplarına eğitim verildiğini aktaran Işık, “Karşıyaka Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Spor Kompleksi Tenis Kortlarında bulunan Ordu Büyükşehir Belediyesi iştirakler şirketi ORTUR A.Ş. tarafından işletilen ORTUR Tenis Kulübü olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. ORTUR Tenis Kulübü olarak her yaş kategorisinde eğitim veriyoruz. En küçük yaş gurubumuz 4 yaş ile başlamaktadır. Çocuklarımızın tenis sporu ile tanışıp eğlenceli vakit geçirmeleri alt yapı ve teknik eğitimini iyi şekilde almaları en büyük hedefimiz. Sistemin içinde kalarak kendilerini fark etmeleri, kendi ayakları üzerinde durmaları biz tenis eğitmenleri için çocuklarımızın bu gelişimine şahit olmak en büyük mutluluğumuz” dedi.

“SPOR TURİZMİNİ CANLANDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Tesis olarak ulusal ve uluslararası turnuvalar talep ettiklerini ve spor turizmini canlandırmak için çalıştıklarını vurgulayan Banu Işıl Işık, “Alt yapı eğitimini alarak tenis sporunu gerek hobi gerekse performans tenisi olarak devam edecek sporcularımız için tenis sınıflarımız bulunuyor. 8-9-10-12-14-16 yaş gurubunda Ordu ilini Türkiye genelinde yapılan turnuvalarda temsil eden sporcularımız daha yoğun çalışma saatleri ile başarılarına başarı katıyor. Tenis kulübü olarak ulusal ve uluslararası turnuvalar talep ederek spor turizmini canlandırmak, bu yolda tesisimizi daha kapsamlı bir hale getirmek için çalışmalarımız sürüyor. Alanımız içerisinde faaliyete geçirdiğimiz ORTUR Tenis Kafe ile değerli halkımıza ve sporcularımıza da hizmet veriyoruz. Spora ve sporcuya verdiği destekler ile her zaman yanımızda olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

Related post

Ortur Tenis Kulübü, Bursa’dan 3 Madalya ile Döndü !

Ortur Tenis Kulübü, Bursa’dan 3 Madalya ile Döndü !

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORTUR A.Ş. bünyesinde hizmet veren ORTUR Tenis Kulübü Bursa’da düzenlenen hafta sonu tenis turnuvasından 3 madalya kazandı.…
Genç Tenisciler Kortta Hünerlerini Sergiledi !

Genç Tenisciler Kortta Hünerlerini Sergiledi !

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORTUR A.Ş. bünyesinde hizmet veren ORTUR Tenis Kulübü düzenlediği etkinliklerle tenis sporunun gelişmesine katkı sunmaya devam ediyor.…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir