Osman Karayiğit: “Yeni Sezon İçin Kenetlendik”

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ünye 1957 Spor’da Kulüp Başkanı Osman Karayiğit camia olarak yeni sezona kilitlendiklerini söyledi.

Ekim ayında başlayacak olan 2022-2023 Bölgesel Amatör Lig sezonunu kendi sahasında yapacağı Atakum Belediyespor maçıyla açacak olan Ünye 1957 Spor’da takımın yeni başkanı Osman Karayiğit’ten mesaj var.

Yeni sezon çalışmalarına aralıksız devam eden Ünye 1957 Spor, Nevşehir kampının ardından Ordu’ya dönerken kamp evresini ve yeni çalışmaları değerlendiren kulüp başkanı Osman Karayiğit “Ekim ayında başlayacak olan yeni sezon için çalışmalar devam ediyor. Bilindiği gibi sportif direktörümüz Murat Ülgen önderliğinde iyi bir ekip kurduk, hocamız, teknik heyet ve futbolcular ve çalışanlarımızla kenetlendi. Çalışmalarımız kendi tesislerimizde devam ediyor, futbolcu aldık, bazılarını geri gönderdik ve yeni takviyeler ile sezon için genç ve dinamik bir ekip oluşturduk. Ünye bizden belki şampiyonluk istiyor olabilir, ancak biz zamanı geldiğinde o şampiyonluğa ulaşacağız. Bunda kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Yapılan hazırlık maçları ile eksik kalan yerler için takviyeler yapılacağını belirten Başkan Karayiğit “Takımımız dün Fatsa Belediyespor ile hazırlık maçı yaptı ve 0-0 berabere kaldık, takımı iyi gördüm, hocamız ve teknik heyetimiz ile devamlı iletişim halindeyiz, transfer gerekiyor ise onu da çözeceğiz. As başkanımız Gökhan Çelik İstanbul’da fikstür çekimine katıldı, ilk maçımızın evimizde taraftarlarımızla olması iyi oldu. İlk maçımızda tüm spor severleri maça davet ediyorum” açıklamalarında bulundu.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!