Haziran 8, 2023

Oyuncuya Saldırdı, Kırmızı Kart Gördü, Kovuldu !

Ordu 1.Amatör Lig’de geçen hafta Demirspor sahasında Kabadüz Belediyespor’u yenerken, konuk ekipte Ersin Gök yaptığı saldırı sonrasında kırmızı kart görmüştü. Olayın ardından ise Kabadüz Belediyespor, Gök’ü takımdan gönderdiklerini belirtti.

Her sezon çok konuşulan olaylara imza atılan Ordu 1.Amatör Lig’de, 2.haftada yine ilginç şeyler yaşandı. Bu sezon yükseliği 1.Amatör Lig’de Demirspor deplasmanına giden Kabadüz Belediyespor’da 1999 doğumlu genç oyuncu Ersin Gök, rakibine fiili saldırıda bulunarak oyundan atılmıştı.

Sezona iki maçta iki mağlubiyet alarak başlayan Kabadüz Belediyespor’da Demirspor maçı sonrasında yapılan açıklamada ise “Pazar günü oynanan Demirspor-Kabadüz Belediyespor maçında oyuncumuz Ersin Gök, Demirspor oyuncusuna fiili ve fiziki saldırı sonucu kırmızı kart görerek oyundan çıkmıştır. 2. amatörde gol kralı olarak takımımıza büyük katkı sağlayan 1. amatöre çıkmamızda emeği olan Ersin Gök Kabadüz Belediyespor’dan kovulmuştur. Kabadüz Belediyespor olarak bu tarz saldırılara asla müsaade göstermeyeceğiz,futbol centilmenlik ve Fair-Play oyunudur. Kamuoyuna duyurulur Kabadüz Belediyespor.” denildi.

B Grubu ekiplerinden Kabadüz Belediyespor’un gol kralı apoletli eski futbolcusu Ersin Gök’ün kaç maç ceza alacağı ise merak ediliyor.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!