Mayıs 29, 2023

Sezon başından bu yana Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun her toplantısında olan takımların başında gelen Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’ne bu hafta da 4.000 TFL para cezası verildi ve para cezası toplamda 98.500 TL’ye ulaştı.

2021-2022 sezonunda kulüp tarihinde ilk kez mücadele ettiği TFF 3.Lig öncesinde federasyona amblem ve forma tescili yaptırmayan ancak farklı bir amblem ve mor-beyaz formalarla mücadele eden Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nde her hafta cezalar gelmeye devam ediyor.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun onayı olmayan forma setleriyle maçlara çıkan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, aldığı cezalara rağmen bu konuda farklı adım atmazken Yeşilyurt Demir Çelik Ofspor maçının faturası da 4.00 TL oldu. Kulüp Başkanı Savaş Şimşek’in gelen para cezalarına rağmen takımın bu şekilde maça çıkmasında ısrarcı olduğu ve önümüzdeki maçlarda da gelecek para cezalarını kabul edecekleri biliniyor.

Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü’nün bu sezon başından bu yana çoğunluğu forma seti onaysızlığı olmak üzere saha dışı ve taraftarın sebep olduğu olaylardan dolayı aldığı para cezası ise 98.500 TL’ye ulaştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!