• Temmuz 13, 2023
  • No Comment
  • 70

Pars Futbol Okulu’nun Yükselen Yıldızı Adanaz

Ordu’da devam eden ve lig sonuna yaklaşılan U13 Kadın Ligi’nde Pars Futbol Okulu forması giyen 2011 doğumlu Adanaz Cabbar, gösterdiği…

 Pars Futbol Okulu’nun Yükselen Yıldızı Adanaz

Ordu’da devam eden ve lig sonuna yaklaşılan U13 Kadın Ligi’nde Pars Futbol Okulu forması giyen 2011 doğumlu Adanaz Cabbar, gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çekiyor.

2023 yılı içerisinde Ordu’da düzenlenen U13 Kadınlar Ligi’nde dört takım mücadele ediyor. Giresun’dan ve Ordu’dan karma takımların yer aldığı ligde Ordu takımlarından birisi olan Pars Futbol Okulu oynadığı maçlarla futbolcu adaylarına diğer takımlar gibi maç temposu sağlıyor.

Pars Futbol Okulu’nda forma giyen 2011 doğumlu Adanaz Cabbar, oynadığı futbolla dikkat çeken isimlerden birisi olurken U13 Ligi’nde şu ana kadar sahaya çıktığı 4 maçta 2 kez gol atma sevinci yaşadı. Sol ayağını çok iyi kullanan 12 yaşındaki futbolcu adayı ayrıca takımın kaptanlarından birisi durumunda.

Ordu’da Kadın Futbol Takımı denildiğinde Ünye Gücü Futbol Kulübü, Rüsumat-4 GSK ve 52 Yalıköyspor gelirken Kadın Futbol antrenörleri de bu müsabakaları yerinde izliyor.

Samet Karadağ

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir