Penaltı Canavarı Burak Güzelhan !

Ordu 1.Amatör Lig 13.hafta maçında Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ile 2-2 berabere kalan Kotyora Futbol Kulübü’nde, genç kaleci Burak Güzelhan geçen hafta olduğu gibi yine penaltı kurtardı.

Haftanın açılış maçında 19 Eylül Stadyumu’nda Kotyora Futbol Kulübü ile Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü karşı karşıya geldi. 2-2 biten karşılaşmanın ardından ise alkışlar Kotyora Futbol Kulübü’nün genç kalecisi Burak Güzelhan’a geldi. Devre arasında transfer olduğu KFK ile 2.maçına çıkan 20 yaşındaki kaleci, Fatsa Yaşamspor maçından sonra bu maçta da penaltı kurtarmayı başardı.

Geçtiğimiz hafta oynanan Fatsa Yaşamspor maçında takım aleyhine çalınan 2 penaltıdan birisini kurtarmayı başaran Burak Güzelhan, bu hafta da Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü karşısında kalesine gelen penaltı vuruşunu kurtarmayı başardı.

Futbola Beta Dershaneleri Umutspor’da başlayan 1999 doğumlu kaleci, 2015-2016 sezonunda Altınordu Belediyespor’a transfer olmuş ve 3 sezon bu kulübün altyapısında forma giymişti.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!