- Temmuz 26, 2023
- No Comment
- 85
Perşembespor, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Eski Oyuncusunu Aldı
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor, bir dönem 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde forma giyen 33 yaşındaki sağ kanat Gökhan…
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor, bir dönem 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde forma giyen 33 yaşındaki sağ kanat Gökhan Özer’i alarak bombayı patlattı.
Geçen sezon Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olan ve kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor, transferde bombayı patlattı. Yeşil-Beyazlı ekip, geçen sezon Bulvarspor forması giyen ve sezonun 7.haftasında yaşadığı şanssız sakatlığın ardından sezonu kapatan Gökhan Özer’i
aldı. Sakatlığını atlatan ve bireysel olarak çalışmalarını sürdüren kanat oyuncusu Perşembespor forması giyecek.
Yılport Samsunspor’da profesyonel olduktan sonra kariyerinde birçok farklı takımda forma giyen Gökhan Özer 2020-2021 sezonu da 52 Orduspor Futbol Kulübü’ne transfer olmuştu. İlk sezonunda 20 maç oynayan ve tek gol atan Gökhan Özer, bir sezon daha takımda kalmış ve Play-Off oynayan takıma 29 maçta 6 golle katkı vermişti.
Samsun doğumlu olan ve yeni sezonda kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye alan 1990 doğumlu oyuncu, Perşembespor’un teklifini kabul etti ve yeni sezonda yeniden Ordu’da forma giyecek.
SAMET KARADAĞ