Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig ekibi Perşembespor’da yeni yönetim takımı, sakatlığından dolayı futbolu erkek bırakmak zorunda kalan 1997 doğumlu Mehmet Batuhan Şenel’e emanet etti.

2022-2023 sezonunda kongreye giden ve genç aday Arda Çoluk’un başkanlık görevine seçilmesiyle birlikte bir gençlik alışı da kulübeye geldi. Perşembespor’da yeni sezonda takımı 25 yaşındaki Mehmet Batuhan Şenel’in çalıştıracağı belirtildi.

Genç yaşta Orduspor formasıyla attığı gollerle adından söz ettiren ancak daha sonra son olarak Ordu Gücü Futbol Kulübü formasıyla yaşadığı ağır çapraz bağ sakatlığıyla birlikte yeşil sahalara erken veda eden Mehmet Batuhan Şenel, antrenörlük çalışmalarına başlamıştı. Futbolculuğa vedası erken olan Şenel’in aynı şekilde yeşil sahalara geri dönmesi de erken oldu.

Yaptığı takviyelerle hedefini direkt olarak şampiyonluk olarak belirleyen Perşembespor’da ilk teknik direktörlük deneyimini yaşayacak olan Mehmet Batuhan Şenel’in ekibinde ise Volkan Alkan yer alıyor. Orduspor’un yanı sıra Cizrespor’da profesyonel liglerde, Ordu Gücü Futbol Kulübü ile de Bölgesel Amatör Lig’de forma giyen Şenel, kısa süren futbolculuk kariyerinde 1.Lig’de 6 maç, 2.Lig’de 17 maç, 3.Lig’de 33 maç, Türkiye Kupası’nda 2 maç ve Bölgesel Amatör Lig’de 20 maçta sahaya çıkmıştı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!