- Nisan 20, 2023
- No Comment
- 77
Perşembespor, Pazar Gününe Odaklandı !
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Perşembespor, Play-Off Final etabında Pazar günü karşılaşacağı Eskipazarspor maçına odaklandı. 2022-2023 sezonu başında yeni bir yönetim…
Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Perşembespor, Play-Off Final etabında Pazar günü karşılaşacağı Eskipazarspor maçına odaklandı.
2022-2023 sezonu başında yeni bir yönetim kurarak hem teknik heyeti hem de futbolcuları yenileyen ve bir anda hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen Perşembespor, ilk hedefi olan Ordu 1.Amatör Lig şampiyonluğuna çok yakın. Yeşil-Beyazlı ekip, Ordu 1.Amatör Lig Play-Off Final üçüncü maçında kazananın şampiyon olacağı karşılaşmada Eskipazarspor ile karşılaşacak.
Sezon başında şampiyonluk hedefi koyan ve ona göre kadro kurarak devre arasında da takviyeler yapan Perşembespor, A Grubu’nda mücadele ettiği ligde sadece son maçta Gülyalı Turnasuyuspor’a mağlup olarak ligi bir mağlubiyetle lider bitirmişti. Play-Off maçlarında önce Fatsa Yaşamspor’u ardından Gülyalı Turnasuyuspor’u geçerek Final etabına gelen Perşembespor, ilk maçta da Kabadüz Belediyespor’u tek golle geçmişti.
Perşembespor’da, Play-Off ilk maçında kırmızı kart gören Şenol Güneş’in yanı sıra antrenör Mehmet Batuhan Şenel ve yönetici Atila Çoluk ise Eskipazarspor maçında yedek kulübesinde yer alamayacak.
SAMET KARADAĞ