Perşembespor’da Ayrıldı, Galataspor’a İmza Attı !

Yeni sezon öncesinde uzun süredir görev aldığı Perşembespor’da ayrılma kararı alan antrenör Levent Yanık, Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’in yeni ekiplerinden Galataspor ile anlaştı.

Ordu Amatörü’nün bilinen yüzlerinden birisi olan ve Perşembespor’da başarılı bir kariyer geçiren antrenör Levent Yanık, yeni sezon öncesinde ise Yeşil-Beyazlı ekibe veda etmişti. Yanık, Perşembespor’dan ayrıldıktan sonra ise yeni takımını buldu ve Galataspor ile anlaştı.

Galataspor Kulüp Binasına giderek Gökmen Yavuz ile görüşen ve imzayı atan Levent Yanık: “Yeni sezonda Galataspor’dayım. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Tekrardan beraber çalışma fırsatı veren Gökmen hocama teşekkür ediyorum. Ekip arkadaşlarım Musa hocam, Tolga hocam ve Kübra kardeşime göstermiş oldukları nezaketten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Nice kupalara inşallah” dedi.

Galataspor, geçen sezon Ordu 2.Amatör Lig’den Özel Ordu Umut Hastahanesi Ordu 1.Amatör Lig’ine terfi ederken yaptığı transferlerle iddialı bir ekip olacağının sinyallerini vermişti.

SAMET KARADAĞ

1 thought on “Perşembespor’da Ayrıldı, Galataspor’a İmza Attı !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!