- Eylül 3, 2023
- No Comment
- 378
Perşembespor’da Evdeki Hesap Giresun’a Uymuyor
Bölgesel Amatör Lig’in yeni temsilcisi Perşembespor’da sezon başında anlaşılan oyuncuların ayrılmaları dikkat çekerken, Eren Yalçın, Tolga Yılmaz, Cahit Can Şen,…
![Perşembespor’da Evdeki Hesap Giresun’a Uymuyor](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/persembespor.jpeg)
Bölgesel Amatör Lig’in yeni temsilcisi Perşembespor’da sezon başında anlaşılan oyuncuların ayrılmaları dikkat çekerken, Eren Yalçın, Tolga Yılmaz, Cahit Can Şen, Necati Can Öztürk de takımdan ayrılarak Giresun’a gitti.
2022-2023 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olan ve hemen ardından yeni sezon için transfer çalışmalarına başlayan Perşembespor’da, evdeki hesap çarşıya uymuyor. Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’da sezon başında iç transferde anlaşmaya varılan Eren Yalçın ve Tolga Yılmaz’ın yanı sıra Cahit Can Şen ve daha önce göreve sportif direktör olarak getirilen Necati Can Öztürk kariyerine Giresun’da devam edecek.
Perşembespor’da yeni sezon öncesinde iç transferde anlaşmaya varılan ve Sportif Direktör görevi verilen Necati Can Öztürk takımdan ayrıldığını haftalar önce açıklarken sahalara geri döneceğinin sinyallerini vermişti. Takımla anlaşan ancak daha sonra ayrıldığını açıklayan Cahit Can Şen’in aksine anlaşmaya varan ancak ayrılığı duyulmayan Eren Yalçın ve Tolga Yılmaz’ın Giresun ekibi Sökenspor’a transferi sürpriz oldu.
Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Perşembespor’da sezon başında anlaşılan ancak takımdan ayrılan oyuncu sayısı yediye çıkarken Teknik Direktör Turgut Kır takıma en az 3-4 transfer yapmak istiyor.
SAMET KARADAĞ