- Eylül 12, 2023
- No Comment
- 280
Perşembespor’da Kır Skordan Memnun
Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’de sezon öncesinde oynanan ilk hazırlık maçının 3-0 kazanılması takımın…
![Perşembespor’da Kır Skordan Memnun](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/09/persembespor.jpg)
Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’de sezon öncesinde oynanan ilk hazırlık maçının 3-0 kazanılması takımın yeni teknik direktörü Turgut Kur’u mutlu etti.
2023-2024 sezonunda Ünye 1957 Spor ile birlikte Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor, sezonun ilk hazırlık maçını oynadı. Perşembe İlçe Sahası’nda oynanan sezonun ilk hazırlık maçında Bölgesel Amatör Lig ekibi Niksar Belediyespor’u 3-0 yenen Perşembespor’da, teknik direktör Turgut Kır ilk maç hazırlık maçının farklı kazanılmasından dolayı mutlu oldu.
Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyon olduktan sonra Bölgesel Amatör Lig’de takımı Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Ordu Şubesi Başkası Turgut Kır’ı göreve getiren Perşembespor, Kır’ın ekibinde Mahmut Nambaş, Orçun Arslan ve geçen sezonda da takımda olan Volkan Alkan’ı yer vermişti. Turgut Kır takımı Bölgesel Amatör Lige hazırlarken, kulübün ilk kez mücadele ettiği tarihi sezona damga vurmak istiyor.
Perşembespor, 2023-2024 sezonunda Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta Ünye 1957 Spor, Çarşambaspor, Samsun Büyükşehir Belediyespor, Görelespor, 1926 Bulancakspor, Erzincan Ulalarspor, Niksar Belediyespor, Suluova Sebatspor, Osmancık Belediyespor, Boyabat 1868 Spor, Kastamonu İl Özel İdarespor ve Kangal Termikspor ile mücadele edecek.
SAMET KARADAĞ