- Ağustos 9, 2023
- No Comment
- 120
Perşembespor’dan Gençlik Hamlesi
Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor, yeni sezon öncesinde A Takımda genç oyuncu sayısını arttırmak…
![Perşembespor’dan Gençlik Hamlesi](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/74023c51-a00b-44ce-bdca-50310e7e8a3d.jpeg)
Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor, yeni sezon öncesinde A Takımda genç oyuncu sayısını arttırmak için harekete geçiyor.
Bölgesel Amatör Lig’de Ünye 1957 Spor ile birlikte bu sezon yer alacak ikinci Ordu takımı olan Perşembespor’da yeni sezon öncesinde yaşanan transfer krizi ile ilgili henüz açıklama gelmezken, Yeşil-Beyazlı ekipten altyapı atağı geldi. Perşembespor, yeni sezon öncesinde A Takıma genç oyuncu kazandırmak için seçme yapacak.
Turgut Kır’da Yer Alacak
2022-2023 sezonunda tecrübeli oyuncularla birlikte Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Perşembespor, yine yeni sezonda bazı tecrübeli isimleri takımda tutarken gözünü ise genç isimlere dikti. Perşembespor’da Teknik Direktör Turgut Kır’ın da yer alacağı futbolcu seçmeleri 11 Ağustos’ta yapılacağı açıklandı.
Perşembe’de bulunan Perşembe İlçe Sahası’nda saat 17:00’de yapılacak olan Perşembespor A Takım seçmelerinde ise 2002-2003-2004 ve 2005 doğumlu gençlerin yer alabileceği açıklandı. Perşembespor’un seçmelerde beğendiği oyuncuları sezon öncesinde kampında değerlendirecek ve devamında ise yeterli gördüklerini kadroya dahil edecek.
SAMET KARADAĞ