- Eylül 2, 2023
- No Comment
- 202
Perşembespor’un Yeni Teknik Direktörü Kır’a Ziyaret
Bölgesel Amatör Ligin yeni ekibi Perşembespor’da yeni sezon öncesinde antrenmanlar sürerken, takımın yeni teknik direktörü Turgut Kır’a ise başarı ziyareti…
Bölgesel Amatör Ligin yeni ekibi Perşembespor’da yeni sezon öncesinde antrenmanlar sürerken, takımın yeni teknik direktörü Turgut Kır’a ise başarı ziyareti gerçekleştirildi.
Kulüp tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Perşembespor’da yeni sezon öncesinde antrenmanlar devam ediyor. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı olan Turgut Kır’ın yeni sezonda göreve getirildiği Perşembespor’da antrenmanlar günde çift idman ile devam ediyor.
Perşembespor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Turgut Kır’a ise yeni sezon öncesinde ziyaret gerçekleştirildi. Orduspor Divan Kurulu’nda yer alan Vedat Öz, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün eski başkanı olan ve Orduspor’un yeni yönetimde yedek listede bulunan Suat Temel Aşar ve 52 Orduspor Futbol Kulüp müdürlüğü yapan Hüseyin Yüce, Perşembespor teknik direktörü Turgut Kır’ı ziyaret etti.
Bölgesel Amatör Lig ekibi Perşembespor’da teknik direktör Turgut Kır yapılan ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada: ”Çift idman yapıyoruz çalışıyoruz sonrası durum bu. Sezon öncesi bizleri ziyaret eden, başarı dileklerini ileten kıymetli dostlarımıza Perşembespor kulübü ve teknik ekibim adına teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.
SAMET KARADAĞ