- Mart 10, 2024
- No Comment
- 260
Perşembespor’un Yüzü Gülüyor 1-0
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Perşembespor, genç oyuncu ağırlıklı kadrosuyla sahaya çıktığı maçta Çankırı Saray 18 Spor Kulübü’nü tek golle…
![Perşembespor’un Yüzü Gülüyor 1-0](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2024/03/Persembespor.jpeg)
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Perşembespor, genç oyuncu ağırlıklı kadrosuyla sahaya çıktığı maçta Çankırı Saray 18 Spor Kulübü’nü tek golle yenmeyi başardı. 1-0
Zor günler geçirdiği Bölgesel Amatör Lig’de galibiyete hasret olan ve sahasında Çankırı Saray 18 Spor Kulübü ile karşı karşıya gelen Perşembespor, mütavazı kadrosu ile sahaya çıktığı maçta istediğini aldı. Perşembe İlçe Sahası’nda oynanan maçta az sayıda taraftar desteği ile rakibini konuk eden Perşembespor kazanmayı hatırladı.
Hükmen galibiyetler dışında ligde oynadığı son altı maçını kaybeden Perşembespor, Çankırı Saray 18 Spor Kulübü ile karşılaştığı maçta soyunma odasına golsüz beraberlikle girdi. Kaptan Muhammed Kaya 78.dakikada sahneye çıktı ve Perşembespor’u 1-0 öne geçirdi. Konuk ekibin son dakikalarda attığı gol ise ofsayt gerekçesiyle sayılmadı ve maç 1-0 bitti.
Maçı kazanarak sevinç yaşayan Perşembespor ligdeki puanını 26 yaparken Çankırı Saray 18 Spor ise 20 puanda kaldı.
SAMET KARADAĞ