- Mart 10, 2020
- No Comment
- 75
Play-Off’lar Öncesinde Güvenlik Uyarısı
Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off maçları öncesinde karşılaşmalarında Altınordu Tesisleri 2 Nolu Saha’da oynanacak olmasına Ulubey Belediyespor Başkanı Soner Poyraz’dan sert…
Ordu 1.Amatör Lig’de Play-Off maçları öncesinde karşılaşmalarında Altınordu Tesisleri 2 Nolu Saha’da oynanacak olmasına Ulubey Belediyespor Başkanı Soner Poyraz’dan sert açıklama geldi.
2019-2020 sezonunda normal lig maçlarının geride kaldığı Ordu 1.Amatör Lig’de artık Play-Off heyecanı başlayacak. 15 Mart Pazar günü Ekstra Play-Off maçlarıyla başlayacak olan Play-Off müsabakaları öncesinde güvenlik uyarısı geldi. A Grubu’nu lider bitiren Ulubey Belediyespor’da Kulüp Başkanı Soner Poyraz, Play-Off maçları öncesinde uyarıda bulundu.
Soner Poyraz, Play-Off maçlarının Spor Toto Altınordu 2 Nolu Saha’da oynanacak olmasıyla ilgili olarak sıkıntılarını ”Final müsabakalarının 2 No’lu sahada oynanması tribünün olmaması nedeniyle güvenlik yönünden sakıncalıdır. İstenmeyen olaylarda güvenlik güçleri zorda kalacaktır. Play-Off tarihinde ilk defa tribünsüz saha seçilmiştir. Ayrıca seyircilerin merakla beklediği finallerin tribünsüz bir ortamda nasıl izleyeceği ayrı bir sorun. İl Tertip Komitesinin bu kararı bir an önce düzelteceğini umuyoruz.”
SAMET KARADAĞ