Mart 28, 2023

“Play-Off’ta Mücadele Etmeyi Çok İstiyorum”

TFF 3.Lig 1.Grup’ta mücadele edecek olan Fatsa Belediyespor’da teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu hem Fatsa Belediyespor hem de kendi kariyeri için Play-Off heyecanı yaşamak istediğini söyledi.

Yeni sezon öncesinde Fatsa Belediyespor ile yeniden anlaşan ve üst üste üçüncü sezonunda Sarı-Lacivertli ekibi çalıştıracak olan istikrarlı teknik direktör Niyazi Hüseyinoğlu, yeni sezon öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

3.Lig’in genç teknik adamlarından birisi olan Niyazi Hüseyinoğlu yaptığı açıklamada: “Yeni sezonda hedefimiz öncelikle kalmak. Biz bu ligde ilk olarak kendimizi garantiye almak istiyoruz. Ama bir yandan da aklı üst sıralarda olan bir Fatsa Belediyespor izlettirmek istiyoruz.” dedi.

Geride kalan sezonda büyük sıkıntılar yaşadıklarını forvetsiz hatta kalecisiz maçlar oynadıklarını belirten Hüseyinoğlu: “Dar kadroyla büyük işler başardık. Daha iyisini yapabiliriz ve bunun için mücadele edeceğiz. Burada önemli hedef düşmememek ama ben hem Fatsa Belediyespor camiası hem de kendi kariyerim açısından ligi Play-Of potasında bitirmeyi çok istiyorum.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!