Mart 28, 2023

Rize İl Özel İdare-Orduspor 1967 F.İ.S.K. Maçı Giresun’da Oynanacak !

2020-2021 sezonunda 3.Bölge 2.Grup’u lider bitiren Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü, Çeyrek Final maçında Rize İl Özel İdare ile Giresun Bulancak’ta karşı karşıya gelecek.

Bölgesel Amatör Lig’de normal sezonun ardından Çeyrek Final heyecanı yaşanacak. Ordu’yu temsil eden iki takımdan birisi olan Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ise 3.Lig hedefi doğrultusunda Rize İl Özel İdaresi ile karşı karşıya gelecek.

Tarafsız sahada oynanacak olan Çeyrek Final müsabaka takvimi Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklandı. 4 Bölge’de Çeyrek Final, Yarı Final ve Final şeklinde oynanacak olan ve 4 Bölge’nin birincilerinin 3.Lig’e çıkacağı karşılaşmalar büyük heyecana sahne olacak.

3.Bölge’de mücadele eden ve Çeyrek Finale yükselen Orduspor Futbol İşletmeciliği ve Spor Kulübü ise 3 Temmuz Cumartesi günü saat 17:00’de Giresun Bulancak İlçe Sahası’nda oynanacak. 3.Bölge’de diğer çeyrek final karşılaşmaları ise Kastamonu İl Özel İdare Köy Hizmetlerispor-Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü, Kayseri Emar Grup Futbol Kulübü-İdmanyurdu 1925 Spor ve Sincan Belediyespor-Bolu Abant Futbol Kulübü arasında oynanacak.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!