- Haziran 20, 2023
- No Comment
- 62
Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, Play-Off’a Bileniyor
Kadınlar Futbol 2.Ligi’nde mücadele eden Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, 22 Haziran Perşembe günü Ankara’da Konya İdmanyurdu ile Play-Off maçına çıkacak.…
Kadınlar Futbol 2.Ligi’nde mücadele eden Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, 22 Haziran Perşembe günü Ankara’da Konya İdmanyurdu ile Play-Off maçına çıkacak.
2022-2023 sezonunda mücadele ettiği Kadınlar Futbol 2.Ligi’nde son haftaya kadar şampiyonluk kovalayan Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, son hafta Ordu’da oynadığı maçı kazanmasına rağmen rakiplerin de kazanması sonrasında ligi üçüncü sırada bitirmişti. Ordu ekibi, 1.Lige yükselmek için Play-Off maçına çıkacak.
Geçtiğimiz sezon Kadınlar 3.Lig’de mütevazı kadrosuyla Play-Off maçları sonrasında 2.Lige yükselen Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, maç öncesindeki hazırlıklarını Ordu’da tamamladı ve Ankara’ya hareket etti. A Grubu’nda mücadele eden ve şu ana kadar mücadele ettiği grupta 10 maça çıkan Rüsumat-4 Gençlik ve Spor, bu maçlarda 7 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet almıştı. Ordu ekibinin Play-Off’taki rakibi Konya İdmanyurdu ise B Grubu’nda 12 maçta 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet alarak ligi 3.sırada tamamlamıştı.
Rüsumat-4 Gençlik ve Spor ile Konya İdmanyurdu arasındaki mücadele 22 Haziran Perşembe günü saat 14:00’de Ankara Yeni Mahalle Hasan Doğan Stadyumu’nda oynanacak.
SAMET KARADAĞ