- Ağustos 14, 2023
- No Comment
- 183
Rüsumat-4 GSK U17’nin Amasya’da Tur Planı
U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda yoluna dolu dizgin devam eden Rüsumat-4 GSK U17, Amasya’da Ankara Gençlerbirliği U17 takımı ile Çeyrek Final…
![Rüsumat-4 GSK U17’nin Amasya’da Tur Planı](https://www.spor52.com/wp-content/uploads/2023/08/rusumat-4-gsk.jpeg)
U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda yoluna dolu dizgin devam eden Rüsumat-4 GSK U17, Amasya’da Ankara Gençlerbirliği U17 takımı ile Çeyrek Final biletini almak için 16 Ağustos’ta karşı karşıya gelecek.
Türkiye genelinde 33 farklı grupta yapılan U17 Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın Ordu etabında rakiplerinin yenen ve şampiyon olan Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü U17 Takımı 98 takımın ardından son 32 takım arasına adını yazdırmıştı. Hakan Yurdakul’un öğrencileri, Tokat’ta ilk maçına çıkarken şimdi de Amasya’da sahaya çıkacak.
Tokat Uzunburun Tesisleri Sentetik Saha’da Samsun Yabancılar Pazarıspor U17 karşısında sahaya çıkan Ordu ekibi, rakibinden istediğini aldı. Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü U17 Takımı rakibini 1-0 yendi ve tur atlamıştı.
Rüsumat-4 Gençlik ve Spor Kulübü U17 Türkiye’de 98 takım arasında son 16’ya kalırken Ankara ekibi Ankara Gençlerbirliği U17 ile 16 Ağustos tarihinde Amasya’da karşılaşacak. Kazanan takım ise adını Çeyrek Finale yazdıracak.
SAMET KARADAĞ