Mayıs 31, 2023

Kadınlar Futbol 3.Ligi ekibi Rüsumat-4 Gençlikspor, 2019-2020 sezonu öncesinde Samsun’da 5 gün kamp yaparak, lige en iyi şekilde hazırlandı.

Henüz 3 yıldan bu yana liglerde mücadele eden Rüsumat-4 Gençlikspor, 2019-2020 sezonuna bomba gibi hazırlanıyor.

Taraflı tarafsız her kesimin beğenisini alan Ordu temsilcisi, yeni sezonu Samsun’da açtı. Antrenör Hakan Yurdakul önderliğinde sezona fırtına gibi hazırlanan Rüsumat, rakiplerine gözdağı verdi.

“Bizi izlemeye devam edin”

Samsun kampının verimli geçtiğine değinen Yurdakul; “Yeni sezon öncesinde Samsun’da bir kamp gerçekleştirdik. Hem üniversite kazanan oyuncularıma hediye oldu hem de altyapıdan 3.Lig’de oynamaya aday olan kızlarımıza sezon öncesi yükleme şansımız oldu. Moral ve motivasyon açısından da güzel bir kamp dönemi geçirdik. Eğlendik, keyifli anlar yaşadık ama sabah 07.00’da uyanıp 08.30’da idmana çıktı oyuncularım. Öğleden sonra 16.00’da kumda tekrar idmana çıktılar. Bu konuda özverili ve çalışkan olan kızlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca biz tamamen kendi bütçemizle ve aramızda para toplayarak bu kampa gittik. Tabi ki bizlere yardım eden isimsiz kahramanlar oldu. Onlara çok ama çok teşekkür ediyoruz. Günay Tur’a, Yaşar ve Doğukan kaptanlara, ayrıca izin veren ailelere çok teşekkür ediyorum. Samsun’da Atakum Belediyespor tesislerini bizlere açan Rado Baba’ya (Dursun Karamustafa) çok teşekkür ediyoruz. 3 yılda birçok ilklere imza attık ve çükür bir yenisini daha ekledik. İlk kurulduğumuzda ‘Mankenspor mu acaba bunlar’ diyenler utandılar. Çalışmalarımızı hayretle izlemeye başladılar. Bu anlamda her daim yanımda olan anneme, kardeşim Tolunay’a, Ali hocama çok teşekkür ediyorum. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın yarısıdır. Bizi izlemeye devam edin” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!