Mayıs 30, 2023

Ordu’yu Türkiye Yıldız Kızlar Futbol Şampiyonası 2. Kademe Müsabakalarında temsil edecek olan Rüsumat-4 Gençlikspor, 15-16 Nisan tarihlerinde Bingöl’de oynanacak olan karşılaşmalar öncesinde son hazırlıklarını yapıyor.

Ordu ekibi, bugün gerçekleştireceği son antrenmanın ardından Cumartesi günü Türkiye Şampiyonası için Bingöl’e hareket edecek. Ordu’da gerçekleştirilen Türkiye Yıldız Kızlar Futbol Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarında birbirinden zorlu rakipleri yenerek 2. Kademeye yükselen Rüsumat-4 Gençlikspor’un 2.kademedeki rakibi ise Giresun Sanayispor oldu.

Rakibi iyi analiz ettiklerini söyleyen Antrenör Hakan Yurdakul, önce Giresun Sanayispor’u ardından da 16 Nisan’da Hakkari Gücü Spor Kulübü ile Kahramanmaraş Anadolu Gençlikspor maçının galibiyle oynayacakları müsabakayı kazanarak en iyi 8 takım arasına kalmayı planladıklarını dile getirdi.

“Son 8’e kalmak istiyoruz”

Yurdakul, “Çok iyi çalıştık ve takım olarak Türkiye Yıldız Kızlar Futbol Şampiyonası 2. Kademe Müsabakaların adapte olduk. Gezmek için değil bir hedef ve inanç uğruna yola çıktık. Bize güvenip inananları mahcup etmek istemiyoruz. Gücümüzü sonuna kadar harcayıp Ordu’ya alnımızın akıyla dönmek istiyoruz. Benim takımıma olan güvenim tam. Oyuncularım da çeyrek finali istiyor. Amacımız en iyi 8 takım arasına kalmak” dedi.

Rakipler belli

Ordu temsilcisi, 15 Nisan’da Bingöl’de oynanacak olan Türkiye Yıldız Kızlar Futbol Şampiyonası 2. Kademe Müsabakalarında Giresun Sanayispor’u yenmesi halinde bu kez 16 Nisan’da Hakkari Gücü Spor Kulübü ile Kahramanmaraş Anadolu Gençlikspor maçının galibiyle en iyi 8 takım arasına kalmak için karşılaşacak.

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!