• Mayıs 29, 2023
  • No Comment
  • 72

Sağlık Turnuvası’nda ‘Sağlıklı Olmayan’ Anlar Yaşandı !

Ordu’da devam eden ve birçok maçta Fair-Play görüntülerinin yaşandığı Ordu Sağlık Futbol Turnuvası’nda oynanan karşılaşmada, karşılaşmanın hakemine yapılan fiili saldırı…

 Sağlık Turnuvası’nda ‘Sağlıklı Olmayan’ Anlar Yaşandı !

Ordu’da devam eden ve birçok maçta Fair-Play görüntülerinin yaşandığı Ordu Sağlık Futbol Turnuvası’nda oynanan karşılaşmada, karşılaşmanın hakemine yapılan fiili saldırı sonrasında maç yarıda kaldı.

2023 yılında Ordu’da düzenlenen ve hakemlerin de katılım sağlayarak büyük önem verilen Sağlık Turnuvası devam ediyor. Ordu’da Sağlık kuruluşlarının katılım gösterdiği ve 19 takım ile dört ayrı gruba ayrılan takımların mücadele içerisinde olduğu 2023 Sağlık Turnuvası Futbol Turnuvası’nda şu ana kadar oynanan maçlar nefes keserken, dün oynanan bir maçta ise istenmeyen görüntüler yaşandı.

A Grubu’nda Aile Hekimleri ile Eğitim Araştırma arasında oynana karşılaşmada Aile Hekimleri’nin 4-0 önde olduğu esnada hakemin kararlar pek hoş karşılanmadı. Karşılaşmanın ilerleyen dakikalarında hakeme yapılan fiili saldırı sonrasında ortam gerilince maç yarıda kaldı ve olay yerine gelen kolluk kuvvetleri olaya müdahale etti.

Kotyora Aile Hekimliği Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği tarafından düzenlenen turnuvada ilk kez böyle bir karar alınırken önümüzdeki maçların ne zaman oynanacağı ya da hakemlerin artık görev alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

SAMET KARADAĞ / ÖZEL HABER

Related post

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir