• Nisan 22, 2020
  • No Comment
  • 13

Saha Komiserleri Derneği 20 Yaşında !

Türkiye’de amatör ve profesyonel müsabakalarda görev alan Saha Komiserlerinin bir çatı altında toplandığı bir dernek, kuruluşunun 20.yılını kutluyor. Futbol müsabakalarında…

 Saha Komiserleri Derneği 20 Yaşında !

Türkiye’de amatör ve profesyonel müsabakalarda görev alan Saha Komiserlerinin bir çatı altında toplandığı bir dernek, kuruluşunun 20.yılını kutluyor.

Futbol müsabakalarında görev alan saha komiserleri 52.yaşını kutluyor. Türk futboluna 1968 yılından başlayarak 52 yıldır hizmet eden Futbol Saha Komiserleri; 14 Nisan 2000 yılında bir çatı etrafında toplanarak futbol saha komiserleri derneğini kurmuşlardı.

TFSKD Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada; ”02.01.2018 yılında İçişleri Bakanlığı’nın oluru ile derneğin başına Türkiye kelimesi getirilerek Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği adı altında kurumsal kimliği, 68 şubesi ile birlikte büyük gelişmeler göstererek çağdaş, etkin, aktif ve örgütlü bir yapı içinde 20.yaşına ulaşmıştır.
Kuruluşumuzdan bu yana emeği geçen Kurucu Başkanlara, Genel Başkanlara, Şube Başkanlarına, Yönetim, Denetim, Disiplin Kurullarına, Saha Komiserlerimize teşekkür ve şükranlarımızı sunar, ebediyete intikal eden Başkanlara ve Saha Komiserlerimize Allah’tan rahmet dileriz. Futbol Saha Komiserleri Camiamızın 20.yılı kutlu olsun.” ifadelerine yer verildi.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir