Mart 31, 2023

”Sahaya Dinamik Bir Ulubey Belediyespor Çıkartacağız”

2021-2022 sezonunda mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig öncesinde hazırlıklarına başlayan Ulubey Belediyespor’da Teknik Direktör Yalçın Gürsoy açıklamalarda bulundu.

Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmesi beklenen ancak Covid-19 pandemi sürecinde lige katılmayan Ulubey Belediyespor, yeni sezon öncesinde hazırlıklarına başladı. Bu sezon lige katılım hakkı devam ettiği için Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Ulubey Belediyespor, Ulubey İlçe Sahası’nda start verdi.

Teknik Direktör Yalçın Gürsoy ve 18 futbolcu ile ilk antrenmanını Ulubey İlçe Sahası’nda çalışmalara başlayan Ulubey Belediyespor’Da, Gürsoy takımı sezona hazırlıyor. Geçen sezon başında anlaştıkları bazı oyuncuların takımdan ayrıldığını ancak takviyeler olacağını belirten Yalçın Gürsoy: ”Geçen sezonki kadromuzdan 3-4 oyuncu takımdan ayrıldı. Yeni sezon öncesinde 5-6 yeni isim ile görüşme sağladık. Anlaşma zemini olumlu geçiyor ve eğer transferleri bitirebilirsek 5-6 isim almayı planlıyoruz” dedi.

Genç bir ekip olduklarını ve taraftarlara dinamik bir Ulubey Belediyespor izlettirmek istediklerini belirten Yalçın Gürsoy: ”Pazartesi günü çalışmalara başladık. Bir hafta Ulubey’de çalışmalarımızı sürdüreceğiz sonra DSİ de kampa girerek sezon çalışmalarına devam edeceğiz. Futbolcularımla iletişimimiz çok iyi ve hep birlikte dinamik bir takım olacağımıza inanıyorum.” dedi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!