- Şubat 21, 2020
- No Comment
- 86
Şampiyon Oldu, Yeni Takımına Geçti !
Balıkesir Amatör Ligi’nin aranan forvetlerinden birisi olan Tarık Gözükan, Nergizspor ile yaşadığı şampiyonluğun ardından 2.Amatör Lig ekibi Köylüköyspor’a transfer oldu.…
Balıkesir Amatör Ligi’nin aranan forvetlerinden birisi olan Tarık Gözükan, Nergizspor ile yaşadığı şampiyonluğun ardından 2.Amatör Lig ekibi Köylüköyspor’a transfer oldu.
Futbol yaşantısına Ordu’da başladıktan sonra Balıkesir Amatör Ligi’ne transfer olan ve bu sezon 1.Amatör Lig’de Nergizspor’da şampiyonluk yaşayan Tarık Gözükan, yeni takımını buldu. Balıkesir Amatör’de üç şampiyonluğu olan Gözükan, 2.Amatör Lig ekibi Köylüköyspor ile anlaştı ve ilk maçta formayı giydi.
2.Amatör Ligi’nin iddialı takımlarından birisi olan Köylüköyspor yeni sezon öncesinde 20 futbolcuyu transfer ederken, şampiyonluk yolunda hücum hattını Ordulu Tarık Gözükan ile doldurdu. Tarık Gözükan, geride kalan 1.Amatör Lig’de 16 karşılaşmada 35 gol atarak gol kralı olmuştu.
SAMET KARADAĞ