TFF 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde yeni sezon hazırlıkları sürerken, antrenmanı ziyaret eden Başkan Şükrü Bodur şampiyonluktan başka çarelerinin olmadığını söyledi.

Ordu Gülyalı Tesisleri’nde toplanarak yeni sezon çalışmalarını sürdüren 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, antrenmanın bu seferki ziyaretçisi kulüp başkanı Şükrü Bodur’du. Sahaya inerek futbolcularla toplantı yapan Bodur, kenetlensinler takdirde şampiyon olacaklarına inandığını söyledi.

Geçen sezonun devre arasında göreve gelen Bodur futbolcularla yaptığı görüşmede “Hocalarımızla da sürekli görüşüyoruz. Bugün de siz futbolcularımızla bir aradayız. Bu takım şampiyon olacak. Başka bir çıkış yok. Bu kadro bu sezon rahatlıkla şampiyon olacak. Onun için sizin her şeyden evvel çok iyi çalışmanız lazım. Öncelikle şampiyonluk için kenetlenmemiz lazım. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular kenetlendiğimiz zaman yapmayacağımız şey yok. Bu da sizlere yakışır. “ dedi.

Transfer konusunda Teknik Direktör Sinan Bayraktar’ın raporuna uyduklarını belirten ve bunu futbolculara da söyleyen Bodur: “Sinan hocamız ince eleyip sık dokudu. Kulübü rahat bir şekilde hedefe götürecek bir takım kurdu. Sizlerde hocanızı ve bizleri mahcup etmeyeceksiniz. Bizde sizin yanınızda ve arkanızdayız. Sizlere çok güveniyoruz. Sezonun sonunda da inşallah arzuladığımız noktaya geliriz. İnşallah sezon sonunda 52 Orduspor Futbol Kulübü’nü şampiyon yapıp yolumuza bakarız” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!