Mart 20, 2023

Saraycık Belediyespor Antrenmanına Ziyaret !

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Saraycık Belediyespor antrenmanlarını Spor Toto Altınordu Tesisleri’nde sürdürürken, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır ziyarette bulundu.

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Metin Kır yeni sezon öncesinde ziyaretlerini gerçekleştirirken, Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Saraycık Belediyespor antrenmanını da ziyaret etti. Ordu Amatörü’nde mücadele edecek olan Saraycık Belediyespor’da Kulüp Başkanı Dinçer Coşğun ve antrenör Tekin Birsen ziyaretten dolayı mutlu oldu.

Amatör Lig takımlarının sorunlarını öğrenmek için takımları ziyaret ettiğini belirten Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Metin Kır yaptığı açıklamada: ”Ordu amatörünün sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bu sorunların ortadan kaldırılması için ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım mücadele ediyoruz. Bu bağlamda tüm kulüplerimize olan desteklerimiz devam edecek. Saraycık Belediyespor’a önümüzdeki sezon için başarılar dilerim. İnşallah Ordu amatörü bol gollü ve fair play kurallarına uyan bir sezon geçirir” dedi.

Saraycık Belediyespor yeni sezonda B Grubu’nda Kirazlimanıspor, Kotyora Futbol Kulübü, Gölköyspor, Kabadüz Belediyespor, Ordu İdmanyurdu, Eskipazarspor ve Doğaspor ile birlikte mücadele edecek.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!