• Haziran 9, 2019
  • No Comment
  • 62

Saraycık’tan Kötü Sezon!

Ordu 2.Amatör Küme A Grubu’nda son sırada yer alan Saraycık Belediyespor, ligin tamamlanmasına iki hafta kala lige havlu atarken, istemediği…

 Saraycık’tan Kötü Sezon!

Ordu 2.Amatör Küme A Grubu’nda son sırada yer alan Saraycık Belediyespor, ligin tamamlanmasına iki hafta kala lige havlu atarken, istemediği bir sezon geçirdi.

Ordu amatöründe uzun yıllardan bu yana olan Saraycık Belediyespor, iddialı başladığı sezonu hedeflediği yerde tamamlayamadı.

Geride kalan 11 haftada sadece 1 beraberlik alabilirken, hiç kazanamayan ve 10 kez de sahadan mağlubiyetle ayrılan Saraycık, bu haftayı maç yapmadan bay geçti.

Ligdeki tek beraberliğini ligin ilk haftasında Ünye Futbol Kulübü’ne karşı alan Saraycık Belediyespor, diğer 10 müsabakadan ise sahadan yenik ayrıldı.

Bir kez 7, bir kez 6, iki kez 5 ve 3 kez de kalesinde 4 gol gören Saraycık ekibi, hayal kırıklıklarıyla dolu bir sezonu geride bıraktı.

Bu haftayı müsabaka oynamadan bay geçen Saraycık Belediyespor, önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacağı Dumlupınarspor müsabakasıyla sezonu tamamlayacak.

Ordu Hayat

Related post

Ordu’da Her Gruptan Birer Takım Ligden Çekildi

Ordu’da Her Gruptan Birer Takım Ligden Çekildi

8 Ekim tarihinde ilk hafta maçlarının oynanacağı Ordu 1.Amatör Lig’de, her gruptan birer takımın ligden çekilme isteği onaylanırken lig henüz başlamadan…
Ordu 1.Amatör Lig’e Katılmama Kararı Alındı

Ordu 1.Amatör Lig’e Katılmama Kararı Alındı

Ordu 1.Amatör Lig ekiplerinden Saraycık Belediyespor’da alınan karar sonrasında ye sezonda lige katılım sağlanmayacağı öğrenildi. 2023-2024 sezonunda Ordu 1.Amatör Lig’de kura…
Ordu Gücü Futbol Kulübü’nün Şakası Yok ! 3-2

Ordu Gücü Futbol Kulübü’nün Şakası Yok ! 3-2

Ordu 1.Amatör Lig’de haftanın en dikkat çeken maçlarından birisinde Ordu Gücü Futbol Kulübü kümede kalmak için mutlak puanlara ihtiyacı olduğu maçta…

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir