Nisan 1, 2023

Savaş Özcan’a Trabzon’da Önemli Görev

Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Kick Boks antrenörü Savaş Özcan, Trabzon’da yapılacak olan ‘Siyah Kuşak Dan Sınavları’nda komisyon başkanı olarak görevlendirildi.

Türkiye Boks Federasyonu’nun 2022 yılı takvimi içerisinde yer alan faaliyetlerinden birisi olan “Siyah Kuşak 1., 2., 3., 4. ve 5. DAN Sınavları” 25 Aralık 2022 tarihinde yapılacak. Trabzon GSİM Hayri Gür Spor Salonu’nda yapılacak olan ‘Siyah Kuşak Dan Sınavları’ için dikkat çeken bir isme önemli bir görev verildi.

“Siyah Kuşak 1., 2., 3., 4. ve 5. DAN Sınavları” kayıtıları başlarken, Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Kick Boks antrenörü Savaş Özcan’a da kritik bir görev verildi. ‘Siyah Kuşak Dan Sınavları’nde 5.Dan sıvan komisyonluğu başkanlığına ise Ordu Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Kick Boks antrenörü Savaş Özcan getirildi.

Özcan ise sosyal medya hesabından konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada: ”Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun 2022 faaliyet programında yer alan 25 Aralık Pazar günü Trabzon İlinde yapılacak olan Siyah Kuşak Sınavlarında 5. Dan Sınav Komisyon Başkanı olarak görevlendirildim.Bu onurlu görevi şahsıma layık gören Federasyon Başkanımız Sn. Salim Kayıcı’ya teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!