• Ocak 16, 2020
  • No Comment
  • 85

Seçkin Karataş Memleketine Döndü !

Kariyerinde son olarak Bölgesel Amatör Lig’de Orduspor forması giyen Seçkin Karataş, Memleketi Muğla-Marmaris’ten Marmaris Belediyespor’a transfer oldu. 2019-2020 sezonunda devre…

 Seçkin Karataş Memleketine Döndü !

Kariyerinde son olarak Bölgesel Amatör Lig’de Orduspor forması giyen Seçkin Karataş, Memleketi Muğla-Marmaris’ten Marmaris Belediyespor’a transfer oldu.

2019-2020 sezonunda devre arası transfer sezonunun açık olduğu Ocak ayı içerisinde birçok takım takviyelerini yaparken, son olarak Orduspor forması giyen 1998 doğumlu sol bek oyuncusu Seçkin Karataş yeni takımını buldu. Seçkin Karataş, Muğla 2.Amatör Lig’de sezona başlayacak olan Marmaris Belediyespor forması giyecek.

Futbola Marmaris Gençlik Spor’da başlayan Seçkin Karataş, Fethiyspor altyapısında geçirdiği 3 sezonun ardından 2016-2017 sezonunda Orduspor altyapısına transfer olmuştu. Bir sezon sonra sezon sonunda profesyonel sözleşme imzalayan Seçkin Karataş, 3.Lig’de bir karşılaşmanın son dakikalarında oyuna girerek Orduspor forması ile tanışmıştı.

Orduspor forması ile Bölgesel Amatör Lig’de 7 karşılaşmada şans bulan Seçkin Karataş, 2017-2018 sezonunun ardından devam etmemişti. 1.5 sezondur futbola ara veren genç oyuncu, Marmaris Belediyespor forması ile yeşil sahalara geri dönecek.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir