Serhat Seçme Gollerine BAL’da Devam Edecek !
Geçen sezon Orduspor’un en golcü oyuncusu olan Serhat Seçme, yeni sezonda transfere olduğu Bölgesel Amatör Lig takımı Pütürge Belediyespor ile…
Geçen sezon Orduspor’un en golcü oyuncusu olan Serhat Seçme, yeni sezonda transfere olduğu Bölgesel Amatör Lig takımı Pütürge Belediyespor ile ilk maçına çıktı.
2018-2019 sezonunda Ordu 1.Amatöe Lig şampiyonu olan Orduspor’da 13 golle takımın en golcüsü olan ve final maçında şampiyonluğu getiren golü atan Serhat Seçme, yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’de Pütürge Belediyespor forması giyiyor.
3 Ekim’de transfer olduğu Malatya ekibi ile 6 Ekim’de ayağının tozuyla ilk maçına çıkan Serhat Seçme, 9 forma numarası ile 90 dakika sahada kaldı. Pütürge Belediyespor, deplasmanda Fırat Üniversitesi’ne ise 2-0 mağlup oldu.
Pazar günü sahasında Adıyaman 1954 Spor’u konuk edecek olan Pütürge Belediyespor’da yine ilk 11’de sahaya çıkması beklenen 23 yaşındaki Serhat Seçme, geçen sezon 17 maçta 13 golle sezonu tamamlamıştı.
SAMET KARADAĞ