• Haziran 26, 2023
  • No Comment
  • 56

Servet Çetin, Sivasspor’un Başına Geçti

Süper Lig’de yeni sezon öncesinde Rıza Çalımbay ile yollarını ayıran Demir Grup Sivasspor, daha önce takımın formasını giyen ve aynı…

 Servet Çetin, Sivasspor’un Başına Geçti

Süper Lig’de yeni sezon öncesinde Rıza Çalımbay ile yollarını ayıran Demir Grup Sivasspor, daha önce takımın formasını giyen ve aynı zamanda yardımcı antrenörlük yapan Servet Çetin, takımın yeni teknik direktörü oldu.

Spor Toto Süper Lig ekibi Demir Grup Sivasspor, teknik direktörlük koltuğuna getirdiği ismi açıkladı. Kırmızı-Beyazlı ekip, eski teknik direktörü Rıza Çalımbay’ın ekibinde yer alan Servet Çetin’i A takımın yeni sorumlusu yaptı. Servet Çetin ile imza töreninin 3 Temmuz Pazartesi günü yapılacağı açıklandı.

Demir Grup Sivasspor’da Servet Çetin ile anlaşmaya varıldığı şu ifadelerle açıklandı:

Demir Grup Sivasspor’umuzda hem futbolcu hem de yardımcı antrenör olarak görev yapmış eski milli futbolcumuz Servet Çetin, yeni dönemde teknik direktör olarak kulübümüze hizmet verecek. 4 sezon kulübümüze en iyi şekilde hizmet veren Servet Çetin’in, hem Sivas’ı hem de mevcut oyuncu grubumuzu en iyi tanıyan isimlerden biri olarak, bu görevi layığıyla yerine getireceğine şüphemiz yoktur. 2017 yılından itibaren farklı takımlarda antrenör olarak görev yapmış hocamızın, artık bilgi birikimini teknik direktör olarak aktarmasının hem Sivas, hem de Türk futbolu için bir kazanç olacağını düşünmekteyiz. Servet Çetin hocamıza ve teknik ekibine güvenimiz tam olup, birlikte yürüyeceğimiz bu yolda başarılar dileriz.

SAMET KARADAĞ

Related post

Sivasspor’un Efsane İsmi Balili, Oyunu Verdi !

Sivasspor’un Efsane İsmi Balili, Oyunu Verdi !

Türk Futbolu’na 2003 yılında İstanbulspor forması ile giriş yapan ve 2005-2008 yılları arasında forma giydiği Sivasspor’da adeta unutulmaz isimlerden birisi olan…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir