• Mayıs 17, 2019
  • No Comment
  • 73

”Sessiz ve sakin süreci takip ediyorum”

Ordu 1.Amatör Lig’de bütün imkansızlıklara rağmen takımı şampiyon yapmayı başaran Teknik Direktör Mahmut Nambaş, Orduspor ile ilgili birleşme konusunda kendisinin…

 ”Sessiz ve sakin süreci takip ediyorum”

Ordu 1.Amatör Lig’de bütün imkansızlıklara rağmen takımı şampiyon yapmayı başaran Teknik Direktör Mahmut Nambaş, Orduspor ile ilgili birleşme konusunda kendisinin de söyleyeceklerinin olduğunu belirtti.

Bölgesel Amatör Lig’de Orduspor’da yardımcı antrenörlük ve sportif direktörlük yaptıktan sonra geride kalan sezonda Ordu 1.Amatör Lig’de Orduspor’un Teknik Direktör olan Mahmut Nambaş, Orduspor ile ilgili yapılmaya çalışan süreci sessiz ve sakin takip ettiğini belirtti.

Sezon başında kendi kurduğu kadroyla birlikte takımı şampiyon yapmayı başaran Mahmut Nambaş, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Play-Off maçında Altınordu Belediyespor’a yenilince büyük üzüntü yaşamıştı. Mor-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Nambaş, yaşanan süreçle ilgili bir sözünün olacağını belirtti.

Sosyal medyadan gönderi paylaşan Mahmut Nambaş ”Anlatmak kolay iştir. Marifetse anlattığın işi yapmaktır. Sessiz ve sakin süreçi takip ediyorum elbette bizimde konuşacağımız bir kaç cümlemiz vardır. Son sözümü söylemedim henüz beni bilenler de bilirler ne demek isteğimi. Herkesin sevdası farklı rüyası farklı.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Related post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir