Mart 31, 2023

”Seyircimizin Desteğini Yanımızda Görmek İstiyoruz”

Ordu’nun yeni kurulan Basketbol Takımlarından birisi olan Ulubey Ohtamış Erkek Basketbol Takımı’nda Basın Sözcüsü Doç.Dr. Alper Çıraklı yaptığı açıklamada taraftarlardan destek istedi.

Ulubey Ohtamış Spor Kulübü’nün ilk olarak Erkek Basketbol Takımı branşı konusunda atılan hızlı adımlar sonrasında parkede önemli işler yapan Ulubey Ohtamış Erkek Basketbol Takımı, Mahalle Lige hazırlanıyor. Yerel takımlar arasında oynanacak ve Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’ne yükselecek takımı belirleyen Mahalli lig öncesinde, Ulubey ekibinde hazırlıklar durmaksızın devam ediyor.

Ulubey Ohtamış Spor Kulübü Basın Sözcüsü Doç.Dr Alper Çıraklı yaptığı açıklamada, Ordu basketbolunun gelişmesi ve başarı için destek çağrısında bulundu. Çıraklı, takımlarının bir proje takımı olduğunu söylerken: ”Bir proje takımı olan Ulubey Ohtamış Basketbol takımımız Ordu ve Karadeniz başta olmak üzere ülke basketboluna hizmet etmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Yaklaşık iki aydır antrenmanlarımız devam ediyor, oyuncularımız ve bizler maçların bir an önce başlaması için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Yeni sezon öncesinde anlaştıkları oyuncuların sağlık kontrolünden geçtiğini belirten ve maçların oynanacağı Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda taraftarları görmek istediğini belirten Alper Çıraklı: ”Sporcularımız sağlık kontrolünden geçti, bu hafta içerisinde lisansları çıkartarak Ordu Amatör Yerel Basketbol Ligi ve Bölgesel Amatör Ligine resmi prosedürlerimiz tamamlamış ve müsabakalara hazır olacağız. Maçlarımızda seyircimizin desteğini yanımızda görmeyi istiyoruz. Ordu Recep Kara Spor Salonunu (Durugöl) doldurmalarını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!