“Sezonun Sonunu Görmek İstiyoruz”

Misli.com 3.Lig’de mücadele eden 52 Orduspor Futbol Kulübü Başkanı Şükrü Bodur, Adıyaman 1954 Spor galibiyetin ardından takımın kalan maçları ve hedefi halkında önemli açıklamalarda bulundu.

Haftalardır rakiplerine puan ya da puanlar dağıtmayı alışkanlık haline getiren 52 Orduspor Futbol Kulübü, Adıyaman 1954 Spor’u yenerek derin bir nefes almıştı. Kulüp Başkanı Şükrü Bodur maçın ardından ise sıcağı sıcağına: “Adıyaman 1954 Spor maçı öncesinde sıkıntılarımız vardı. 4 beraberlik ve 1 mağlubiyetimiz olduğu için artık kazanmamız lazımdı. Maç öncesinde çocuklarla konuştum ve söz verdiler. Sonrasında ise maçı kazandılar.” dedi.

İyi bir galibiyet olduğu belirten Bodur, açıklamasının devamında/ “Çok önemli bir maçı kazandık ve artık yolumuza bakacağız. Gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz, burası neresi olur bakacağız. Adıyaman 1954 Spor maçı gibi oynarlarsa sezonu iyi bir yerde bitiririz.” ifadelerini kullandı.

Sezon başından bu yana şampiyonluğu işaret eden Şükrü Bodur, üst üstte alınan puan kayıpları ile birlikte artık hedef konuşmadığını söylerken: “Daha önce 5 karşılaşmada hep alttaki takımlarla oynamıştık ve rahat kazanmamız gereken maçlarda şanssızlık yaşayarak puanlar kaybetmiştik. Artık yolumuza bakacağız. Artık hedef olarak konuşmak istemiyoruz, biz sadece sezonun sonunu görmek istiyoruz.” açıklamasını yaptı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!