- Temmuz 23, 2022
- No Comment
- 81
Şimşir: ”Transferlerimiz Devam Edebilir”
2022-2023 sezonunda yaptığı transferlere gövde gösterisi yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir, transferlerin devam edeceğini söyledi.…
2022-2023 sezonunda yaptığı transferlere gövde gösterisi yapan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir, transferlerin devam edeceğini söyledi.
Yeni sezon hazırlıklarına Gülyalı’da bulunan tesislerde başlayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde gözler yeni sezona kilitlendi. Geçtiğimiz sezon göreve getirilen Hasan Erkin Şimşir’in görevine devam ettiği Mor-Beyaz-Yeşilli ekip, şampiyonluktan başka birşey düşünmüyor.
Hemen hemen her sezon yaptığı transferlerle dikkat çeken ancak başarısız sportif sonuçlar elde eden 52 Orduspor Futbol Kulübü’de yeni sezon öncesinde şu ana kadar 10 transfer yapıldı. Hasan Erkin Şimşir yaptığı açıklamada ”Oynamaya düşündüğümüz merkez oyuncularla birlikte tamamına yakını şu anda sahada hazırlanıyor ama transferlerimiz sürebilir, buna açığız. Lig başlayana kadar en iyi şekilde çalışacağız.” dedi.
52 Orduspor Futbol Kulübü teknik direktörü Hasan Erkin Şimşir, yeni sezonda daha iyi bir kadroyla mücadele gücü yüksek bir takım oluşturmak için çalıştıklarını söyledi.
SAMET KARADAĞ