”Sinan Bayraktar, Bizdeki Saygısını Yitirmiştir”

Misli.com 3.Lig ekibi 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün Taraftar Grubu Curva Fidangör, yaptığı açıklama ile kulüp yönetimine teknik direktör değişikliğinin şart olduğunu belirtti.

Şampiyonluk mücadelesi verdiği Misli.com 3.Lig’de galibiyete hasret olan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde kazan kaynıyor. Geçtiğimiz sezon hariç 3.Lig’deki ilk 2 sezonunda da şampiyonluk bekleyen anca hedefinin oldukça uzağında kalan Mor-Beyaz-Yeşilli ekip, bu sezonda hedeften uzaklaşında Taraftar Grubu Curva Fidangör’den yönetime açık çek geldi.

Teknik Direktör Sinan Bayraktar’ın son dönemde taraftarlara tavrı nedeniyle ipler kopma noktasına gelirken, taraftar grubu yaptığı açıklamada Sinan Bayraktar’ın kendilerinde olan saygısını yitirdiği belirtildi. Curva Fidangör Taraftar Grubu konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

”Geçen sezon bu kulübün en zor döneminde, mor beyaz formayı sırtına geçiren, bu kulübün değerini bilen ve hiçbir karşılık beklemeden bu şehir için mücadele eden Ordulu oyuncularımızı ve diğer tüm futbolcu kardeşlerimiz bir yabancı gibi Ordu’dan gönderildiğinde sesimiz çıkmadı. Büyüklerimize bunun sebebini sorduğumuzda, Sinan Hoca’nın tasarrufu dediler. Şükrü Başkanımıza sevgimizden ve verdiği emeğe saygımızdan bu durumu anlayışla karşıladık. Sezonun başlamasıyla birlikte şampiyonluk inancıyla sonuna kadar kenetlendik. Son haftalardaki puan kayıpları ve takımın kötü gidişatına rağmen Sinan Hocamıza ve futbolcu kardeşlerimize olan inancımızı sonuna kadar koruduk. Ancak, her zaman yanında durduğumuz Sinan Hoca, dün akşam bu takıma gönül vermiş ve en zor zamanında yanında olmuş olan insanlara göstermiş olduğu tutum ile bizdeki saygısını ve itibarını tamamen yitirmiştir. Curva Fidangör olarak, Sinan Bayraktar’ın bundan sonraki süreçte bu takıma sağlıklı bir biçimde hizmet edeceğine inanmıyor, hedeflenen şampiyonluk için derhal bir değişikliğin şart olduğunu bildiriyoruz.”

Samet Karadağ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!