Sinan Bayraktar Ordu’da 13 Maçı Göremiyor !

Son olarak 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde görev alan ve alınan kötü sonuçların ardından istifa eden Sinan Bayraktar, Ordu ekiplerinde görev aldığı süre içerisinde benzer hikayelere sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Ordu’nun yetiştirdiği en tecrübeli teknik direktörlerden birisi olan ve 3.Lig’de birçok takımı çalıştıran Sinan Bayraktar, 52 Orduspor Futbol Kulübü’nden istifa ederken henüz bir hafta geçmeden yine aynı ligde mücadele eden Arnavutköy Belediyespor ile anlaşmaya varmıştı.

Çalıştırdığı birçok kulüpte iyi işler yapan ve aldığı başarılı sonuçlarla kulüplerin hedefini değiştirmeyi başaran Sinan Bayraktar, Ordu’da Orduspor’un ardından görev aldığı 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde de sezonun ilk çeyreğinde görevi bıraktı. Ordulu Sinan Bayraktar, iki kulüpte ligde toplamda 25 maç bile çıkamadı.

2015-2016 sezonunda TFF 2.Lig’de mücadele eden Orduspor ile sezon başında anlaşmaya varan Sinan Bayraktar, ligde 11 maçta galibiyet alamazken 5 beraberlik ve 6 mağlubiyetin ardından görevden alınmıştı. 5 sezon sonra yeniden Ordu’da çalışmaya başlayan Sinan Bayraktar, 2020-2021 sezonunda 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde 12 maçta 3 galibiyet 7 beraberlik ve 2 mağlubiyetin ardından görevden istifa etmişti.

Sinan Bayraktar, Orduspor e 52 Orduspor Futbol Kulübü’nün başında toplamda 23 maça çıkarken 3 galibiyet, 12 beraberlik ve 8 mağlubiyet aldı.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!