52 Orduspor Futbol Kulübü Teknik Direktörü Sinan Bayraktar, yeni sezonda takımın savunmasını Ahmet Tuna Akıl ile güçlendirmek istiyor.

2020-2021 sezonu öncesinde transfer çalışmalarını sürdüren ve anlaşılan oyuncuları birer birer açıklayan 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde, teknik direktör Sinan Bayraktar’ın gözü kulağı Ahmet Tuna Akıl’da. Bayraktar, hem Adıyaman 1954 Spor hem de Artvin Hopaspor’da birlikte çalıştığı ve oldukça memnun olduğu Ahmet Tuna Akıl’ı yeni sezonda 52 Orduspor Futbol Kulübü’nde görmek istiyor.

Geride kalan sezonu Artvin Hopaspor’da geçiren 1992 doğumlu stoper 28 karşılaşmada forma giymişti. Bu maçlarda 2 kez gol sevinci yaşayan Ahmet Tuna, ayrıca defanstaki önemli müdahaleleri ve savunmayı toparlaması sonucunda forma giydiği 28 maçı 14’ünde rakiplere gol izni vermemişti.

Adıyaman 1954 Spor’da forma giydiği dönem Sinan Bayraktar gözetiminde 16 karşılaşmaya çıkan Ahmet Tuna, sezon başında Bayraktar’ın isteği ile Artvin Hopaspor’a transfer olmuştu. 28 yaşındaki oyuncu burada da Bayraktar gözetiminde 25 karşılaşmada forma giydi. Ahmet Tuna Anıl’ın Artvin Hopaspor’da sözleşmesi sona erdi.

SAMET KARADAĞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu haberi spor52.com\'dan izin almadan paylaşamazınız!